Om oss

Her finner du en presentasjon samt direkte kontaktinformasjon til oss som jobber her.
Trykk gjerne på bildene for å lese mer om hver enkelt.

Cathrine Sallaup, Daglig leder

E-post: cathrine@doglife.no

 

Gunnar Aagesen, Instruktør

E-post: gunnar@doglife.no

Hanne Trøan, Instruktør

E-post: hanne@doglife.no

 hanne1

Lena Haller Buseth, Instruktør

E-post: lena@doglife.no

Ragnhild E. Wærnes, Instruktør

E-post: ragnhild@doglife.no

 

Benedikte S. Frisvold, Instruktør

E-post: benedicte@doglife.no

Berit Presthus, Instruktør

E-post: berit@doglife.no

Bente J. Næss, Instruktør

E-post: bente@doglife.no

Line Christensen, Instruktør

E-post: line@doglife.no

Rita M. Thobroe, Instruktør

E-post: rita@doglife.no