Om oss

Her finner du en presentasjon samt direkte kontaktinformasjon til oss som jobber her.
Trykk gjerne på bildene for å lese mer om hver enkelt.

Cathrine Sallaup, Daglig leder

Tlf: 906 87 015
E-post: cathrine@doglife.no

 

Hanne Trøan, Instruktør

Tlf: 464 73 456
E-post: hanne@doglife.no

 hanne1

Marit Veronica Bakksæter, Instruktør

Tlf: 450 52 232
E-post: marit@doglife.no

marit

Gunnar Aagesen, Instruktør

Tlf: 986 52 801
E-post: gunnar@doglife.no

Silje Olavesen, Instruktør

Tlf: xxx xx xxx
E-post: silje@doglife.no

 

Ragnhild E. Wærnes, Instruktør

Tlf: xxx xx xxx
E-post: ragnhild@doglife.no

 

Benedikte S. Frisvold, Instruktør

Tlf: xxx xx xxx
E-post: benedicte@doglife.no

 

Berit Presthus, Instruktør

Tlf: xxx xx xxx
E-post: berit@doglife.no