Om oss

Her finner du en presentasjon samt direkte kontaktinformasjon til oss som jobber her.
Velg din avdeling under ved å trykke på stedsnavnet.
Trykk gjerne på bildene for å lese mer om hver enkelt.

Hanne Trøan, Daglig leder

Tlf: 464 73 456
E-post: hanne@doglife.no

 hanne1

Cathrine Sallaup, Instruktør

Tlf: 958 28 968
E-post: cathrine@doglife.no

 

Marit Veronica Bakksæter, Instruktør

Tlf: 450 52 232
E-post: marit@doglife.no

marit

Gunnar Aagesen, Instruktør

Tlf: 986 52 801
E-post: gunnar@doglife.no

Gunhild Engen, Instruktør

Tlf: 452 27 521
E-post: gunhild@doglife.no

 gunhild

Silje Olavesen, Instruktør

Tlf: 911 63 028
E-post: silje@doglife.no

 

Ådne Sæterøy, Medhjelper pensjonat

Tlf: 464 73 456
E-post: post@doglife.no

 aadn03

Kathrine Hagnes, Avdelingsleder
Kurs, Steinkjer

Tlf: 920 42 465
E-post: kathrine@doglife.no

 kathrine1

Eli Ringseth, Instruktør

Tlf: 906 53 746
E-post: eli@doglife.no